Київ, вул. Салютна 1Б
+38 (067) 468-29-98
Київ, пр. Василя Порика 7Б
+38 (067) 169-48-38
Головна
Англійська для дорослих
 1. Головна
 2. Англійська для дорослих

Англійська для дорослих

Вже навчалися у інших школах і вам не допомогли вивчити іноземну мову? Ми готові прийняти цей виклик. Для нас немає завдань, які неможливо виконати. Ніколи не пізно вчити англійську!

Rainbow Friends – сучасна мовна школа, де комфортно навчатися студентам будь-якого віку. Досвідчені вчителі, озброєні класними методиками. Актуальні підручники європейського зразка. Невеликі групи, де кожен студент отримає свою порцію теорії та практики.
Думаєте, що у вас відсутні здібності до мов? Ми впевнені, що вони є у кожного. Потрібен лише правильний підхід. І ми знайдемо його вже під час першого заняття. До речі, воно є безкоштовним!

І хоча англійська для дорослих суттєво відрізняється від англійської для дітей, ми не дозволимо вам сидіти на заняттях з похмурим обличчям. Трошки гумору, нестандартних матеріалів та гарний настрій наші вчителі беруть на себе.

Що вирізняє Rainbow Friends:

 • Не зациклюємося на правилах.
 • Любимо писати, говорити та читати англійською разом зі студентами.
 • Вивчаємо англійську на реальних ситуаціях.
 • Будуємо асоціації, використовуємо багато наочності.
 • Подаємо все під соусом «вчимося тільки англійською».

Навчаємо відповідно до рівня підготовки. Допомагаємо здобути рівні Elementary; Pre-Intermediate; Intermediate; Intermediate+; Upper-Intermediate; Advanced; Proficiency. Беремося за будь–який випадок.

Англійська для студентів у школі Rainbow Friends дозволяє під іншим кутом поглянути на вивчення іноземної мови. Надолужимо те, що ви пропустили у школі чи університеті. Допоможемо перемагати будь-які труднощі під час вивчення мови.

Підберемо оптимальний час для занять. Повірте, ви не пожалкуєте про витрачені кілька годин на тиждень. Обирайте нас, радьте друзям та близьким. Rainbow Friends допоможе стати ближчими до розуміння англійської.
 

Обирай зручний для себе варіант, залиш свій номер, та приєднуйся до розумників вже сьогодні!

Цей сайт захищено reCAPTCHA та приймаються Політика конфеденційності й Умови користування від Google.
Відгуки
 • Моє маленьке хитре д'яволя з задоволенням відвідує англійську, на відміну від школи. Рекомендую батькам, водити їх малечу, вивчати англійську мову у Rainbow Friends 

  Віталій
  Віталій
  батько Ярослава
Викладачі
Анастасія Константинівна
Анастасія Константинівна
викладач англійської мови
Анастасія Ковальова
Анастасія Ковальова
викладач англійської мови
Інна Фортунатова
Інна Фортунатова
засновник курсів
Усі викладачі
Дзвоніть уже зараз
+38 (067) 468-29-98
+38 (067) 169-48-38
Київ, вул. Салютна 1Б
Київ, пр. Василя Порика 7Б
Ми у соціальних мережах
Новини